Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Don Bosko/ Një shtetase kineze shoqërohet në spitalin e Tiranës (film)

Nga Ejona 0

Pak minuta më parë ka ardhur një denoncim në redaksinë e JOQ Albania.

Ngjarja e filmuar në video ka ndodhur në zonën, Zogu i Zi në kryeqytet ku duket se një shtetase kineze është duke u dërguar në spital nga një ambulancë.

Duket se gruaja ka ende valixhen e udhëtimit me vete ndërsa nuk bëhet me dije se për ku ishte drejtuar.

Sipas qytetarit gruaja është dërguar në Senatoriumin e Tiranës.

Mesazhi i qytetarit që ka regjistruar pamjet:

Një kineze ishte shumë keq dhe e morën me ambulancë tani te Zogu i Zi. Me sa mësuam po e dërgonin në Snatorium. /JOQ-Albania

Klikoni këtu për të parë videon.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej