- Advertisement -

TAG

12 viktima

12 viktima dhe mbi 600 raste të reja me Covid në vend

Vijon të jetë problmatike situate sa i takon pandemisë në vend. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 12 humbje jete...

12 viktima nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24-orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se që nga dje kanë vdekur 12 persona dhe janë regjistruar 410 raste të reja me COVID-19, raporton Express. Rastet...

Kosovë: 12 viktima dhe 871 raste të reja me COVID-19

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar edhe 12 viktima si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 871 raste të...

12 viktima dhe 46 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

Në Maqedoninë e Veriut gjatë 24 orëve të fundit nga 378 testime të realizuara, 46 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. Shkup-22, Kumanovë-2, Prilep-1, Tetovë-1,...

12 viktima e 728 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një shifër rekord të infektuarish dhe viktimash me koronavirus janë konfirmuar këtë të premte në Kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit nga 1.827 testime të...

Maqedonia e Veriut regjistron 1,085 të infektuar dhe 12 viktima nga COVID-19

Maqedonia e Veriut këtë të shtunë ka arritur shifrën rekord prej 1,085 rastesh të reja me koronavirus brenda një dite. Po ashtu, në 24...

Situata alarmante në Kosovë, 12 viktima nga Covid-19 gjatë 24 orëve dhe 188 raste të reja

Situate vijon të jetë e rënduar në Kosovë nga pandemia e koronavirusit. Bëhet me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën nga...

Shkon në 12 numri i viktimave në Kosovë, humb jetën pacienti nga Komuna e Ferizajt

Klinika Infektive në Kosovë ka njoftuar se ka humbur jetën një tjetër person i prekur nga COVID-19. Numri i viktimave nga koronavirusi në Kosovë...

Koronavirusi/ Shkon në 12 numri i viktimave në Itali

Numri i personave që humbën jetën nga Koronavirusi në Itali ka shkuar në 12 viktima. Mediat italiane raportojnë se viktima është një 70-vjeçar nga Emilia-Romagna. Mësohet...

Gjendet një varr masiv, 12 viktimat dyshohet të jenë myslimanë të zhdukur nga lufta në Bosnje

Zyra e Prokurorit në Bosnje tha se mbetjet e 12 njerëzve të vrarë gjatë luftës së viteve 1992-95, u gjetën në një varr masiv,...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -