Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Vatikani/ Rezulton pozitiv me Covid-19 një prej…

Nga Ejona 0

Mediat italiane raportojnë se koronavirusi ka alarmuar sërish Vatikanin.

Bëhet me dije se një bashkëpunëtor i Papa Françeskut ka rezultuar pozitiv me Covid-19 pas testit të bërë.

 

Ai është shtruar në spital  me gjendje jo të rënduar, por ka shtuar edhe njëherë panikun në selinë e Shenjtë.

Ndërkohë, Vatikani ashtu si gjthë Italia ka marrë masa të ashpra kundër përhapjes së virusit të ri, duke mbyllur gjithçka.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej