Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në SHBA/ Ulet numri i të prekurve në 24 orë

Nga Ejona 0

Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ditën e sotme kanë rregjistruar më pak raste të reja me koronavirus dhe të vdekur po ashtu.
Sipas të dhënave zyrtare nga WorldMeter, në gjithë shtetet amerikane janë regjistruar sot 10, 575 raste të reja me koronavirus, në krahasim me dje ku numri i rasteve të reja ishte 13, 355.
Po ashtu, edhe numri i personave që kanë humbur betejën me virusin e ri në shtetet amerikane pothuajse është përgjysmuar sot, duke regjistruar 109 vdekje të reja në 24 orët e fundit, nga 247 që ishin dje.

Screenshot_2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej