Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi në Itali/ Ulet numri i viktimave por rritet numri i të prekurve në 24 orë

Nga Ejona 0

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë shënuar 542 viktima (62 më pak se dje), duke e çuar në 17.669 numrin total të jetëve të humbura.

Janë regjistruar gjithashtu 3836 raste të reja në 24 orët e fundit, me një total prej 139.422 të infektuarish.

Janë 26.491 të shëruar në total dhe 3693 pacientë në gjendje kritike.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej