Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Koronavirusi/ Bilanci negativ në Itali: 683 viktima vetëm në 24 orë, mbi 7500 jetë të humbura

Nga Ejona 0

Italia nuk po gjen paqe. Bilanci vijon e rëndohet.

Në 24 orët e fundit janë shënuar 683 viktima, duke e çuar në 7503 numrin total të jetëve të humbura.

Ndërkohë janë 74.386 persona të infektuar, më shumë se 5000 brenda 24 orëve.

Italia numëron në total 9362 të shëraur, ndërkohë që 3489 janë në spital në gjendje kritike për jetën.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej