Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kaq shumë prokurorë nga Tropoja bashkë, u panë te vrasja (më falni vetvrasja) e Kosta Trebickës

Nga Media 0

Nga Artan Hoxha

Hera e fundit që kam parë kaq shumë prokurorë nga Tropoja bashkë në hetimin e një çështje, është vrasja (më falni vetvërasja) e Kosta Trebickës…Të gjithë e dimë si përfundoi ai hetim, u provua që Kostës i doli zagari përpara dhe atij iu morën mend dhe vdiq.

Prandaj në këtë vend, me këta prokurorë nuk ka për t’u zbardhur kurrë Gërdeci, 21 janari, vrasja e Artan Santos, e Skerdilajd Konomit, Fatmir Xhindit, grabitja e Bankes së Shqipërisë, kanabizimi i vendit, trafikimi i narkotikeve me avione, anije, gomone, mushka, çështja CEZ-DIA, etj….

Prandaj në këtë vend Rama, Meta, Berisha, Basha, Veliaj etj, tallin… me shqiptarët dhe nuk u hyn gjemb në këmbë, ndërsa qytetarët e thjeshtë të ketij vendi shkojnë në burg dhe vrasin veten pse nuk kanë paguar 30 mijë lekë të vjetra për energjinë elektrike apo pse kapen me nje gram kanabis…

Prandaj politikanë bëni qejf sa të keni këta prokurorë dhe shefin e tyre Tik Llalla, …. mos i gëzofshi paratë që i keni grabitur këtij populli …..”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej