Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Idrizi: Rama shiti Çamërinë! Të largohet si miku i tij, autokrati Vuçiç në Serbi (film)

Nga Media 0

Kryetari i PDIU, Shpëtim Idrizi në fjalën e mbajtur gjatë protestës së sotme, theksoi se Rama duhet të marrë shembull nga miku i tij Vuçiç dhe t’i hapë rrugë zgjedhjeve të parakohshme.

Idrizi u shpreh: “Ky njeri që i vodhi shqiptarët për 21 vjet duhet të marrë shembull nga miku i vet, autokrati Vuçiç në Serbi, që i hapi rrugë zgjedhjeve të parakohshme. Iu dogj edhe karta për ta ndarë Kosovën. Ky njeri që bën sot si patriot shiti Çamërinë, shiti detin, bëri varrezat e ushtarëve grekë. Kemi shumë arsye për të qenë këtu bashkë. Për t’i dhënë Shqipërisë demokraci e zgjedhje të lira dhe jo një parlament farsë, që sot është i rrethuar. Të gjithë së bashku t’i themi “Rama ik”.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej