Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb jetën nga COVID-19 këngëtari i famshëm, “Kisha vetëm 2 minuta për t’i thënë lamtumirë”

Nga Ejona 0

Këngëtari dhe shkrimtari i hitit të famshem “I Love Rock N Roll”, Alan Merrill, ka ndërruar jetë.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vajza e tij, Laura.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale vajza e Merrill u shpreh:

Koronavirusi më mori babain këtë mëngjes.

Kisha vetëm 2 minuta për t’i thënë lamtumirë. Ai dukej i qetë dhe me shpresë se nuk do të ishte i rradhës që do të dilte në lajme.

Pasi shkova në apartamentin tim, mora lajmin se ai kishte ndërruar jetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej