Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Humb jetën në Shëngjin një shqiptar nga Kosova

Nga Ejona 0

Ngjarje tragjike në Shëngjin. Humb jetën një pushuesh nga Kosova ka humbur jetën teksa ka hyrë për t’u larë në det.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku sipas dyshimeve të para, pushuesi nga Kosova, rreth 75-vjeç, ka humbur jetën sapo ka hyrë në det si pasojë e një ataku kardiak.

Ekspertiza mjeko-ligjore pritet të përcaktojë shkakun e vdekjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej