Historia e harruar e Çamërisë treguar për fëmijë dhe të rinj në italisht (film)

1
579

Është shkruar e folur shumë herë për këtë ngjarje ogurzezë të historisë së Çamërisë.

Para pak kohësh në Itali janë publikuar disa video që shpjegojnë në mënyrë të detajuar Historinë e Çamërisë dhe të vërtetat që fshihen mbrapa saj.

Ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtëme, historia e harruar e Çamërisë treguar për fëmijë dhe të rinj në italisht.

1 koment

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.