Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Haradinaj-LDK : A nuk s’po ju vjen marre, po i leni qytetarët pa liberalizim? Pse po ju dhem o burra?

Nga Media 0

“Nuk po e doni këtë raport? Ku po ju dhem?  Nëse kthehet guri atje, e keni problem. Po kërkoni me relativizu. Komisioni e ka prodhuar një raport, pse po ju dhem o burra? Asnjë germ nuk i heket këtij ligji. Lejeni pa viza dhe pa liberalizim qytetarët. A po ju vjen marre dhe cili është problemi juaj që nuk po i pranoni gjetjet e Komisionit të Bulliqit?”

Këto kanë qenë pyetjet e ngritura nga Ramush Haradinaj në Parlamentin e Kosovës ndaj deputetëve të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej