Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Hapja e listave, Gjiknuri dje dhe sot: Bardhi nxjerr videot (Film)

Nga Media 0

Sekretari i PD-së, Gazmend Bardhi ka reaguar në lidhje me qasjen e socialistëve për të hapur listat zgjedhore, gjë e cila pengon më pas koalicionet parazgjedhore, një problem i madh ky për opozitën.

Përmes një postimi në Facebook, Bardhi ka krahasuar qendrimet e Damian Gjiknurit në maj dhe qershor në lidhje me listat zgjedhore, të cilat sipas tij janë të kundërta.

 

Postimi i plotë i Bardhit

Edi Rama nuk ka hallin e qytetarëve që sot i ka braktisur të vetëm përballë virusit dhe i ka zhytur në krizën më të thellë ekonomike të 20 viteve të fundit.

Ky frikacak i tmerruar nga zgjedhjet dhe nga ndryshimi i pandalshëm që po vjen, ka vetëm hallin e tij dhe të një grushti oligarkësh e kriminelësh që e sollën dhe e mbajnë në pushtet.

Dëgjojeni me zë dhe me figurë përgjigjen, nga vetë përfaqësuesi i Edi Ramës kur vetëm javë më parë kërkonte që sistemi dhe listat mos të ndryshonin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej