Flamurtari, braktisur edhe nga Allahu

Duhet të lëçisni

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Flamurtari është kthyer në një thes i shpuar, që mbushet dhe rimbushet me para dhe asnjëherë nuk peshon. Skuadra vlonjate është ndërtuar fillimisht me shpenzime të mëdha gjatë merkatos së verës, u rikonceptua me po aq shpenzime edhe në dimër, plus që administratori Sinan Idrizi po paguan edhe borxhe të vjetra që nuk janë të vetat. Por rezultatet nuk vijnë, madje ekipi që tashmë drejtohet nga Ramadani nuk reagon fare në fushën e lojës. Barazim në shtëpi edhe ndaj Tërbunit të Pukës, një skuadër prej 6-7 muajsh e papaguar dhe që po luan vetëm për të respektuar kampionatin, pasi duket se prej kohësh e ka lënë Superioren. Përpara këtij takimi, pothuajse i gjithë ekipi shkoi i organizuar në xhami, por duket se edhe Allahu i ka braktisur vlonjatët e futbollit, të cilët mbeten në zonën e ftohtë të tabelës. Sa për informacion, ndeshja ka përfunduar 1-1, me Lakoste që kaloi Flamurtarin në avantazh në të 60’ dhe Lala barazoi për pukjanët në të 78’.

Artikulli i mëparshëmRonaldo tmerron Romën
Artikulli i rradhësSaimir Pirgu  mahnit Tiranën (foto)

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

A ka qenë drejtoreshë në ministrinë që drejtohej nga Fatmir Mediu? Reagon për herë të parë Eli Fara

Reagimi i plotë i Eli Farës: Zoti me ka bekuar me zerin qe me fali , gjith jeten time ia kam kushtuar artit te kenges!...

Skuadra italiane pushtohet nga Covid-19, gjashtë pozitivë brenda grupit

Problemet nga Covid-19 janë përsëri të pranishme tek Empolit. Klubi toskan, përmes një deklarate zyrtare, njoftoi pozitivitetin ndaj Covid-19 të gjashtë pjesëtarëve, që i...

Policia aksion në Tiranë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar nga policia në Tiranë pasi akuzohen se po transportonin emigrantë të huaj nga Tirana drejt Kukësit me qëllim kalimin e...

Zyrtarët e shëndetësisë tanimë janë të bindur: Varianti Delta, mes sëmundjeve më ngjitëse që shkenca njeh!

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po vazhdojnë paralajmërimet për rrezikshmërinë e variantit Delta të koronavirusit, për të cilin thonë se është ndër viruset më ngjitëse...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, në makinë i gjendet drogë

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime  bëjnë me dije se...