Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama kërcënon pasi Enkel Demi e krahasoi me Duçen: Zgjodhët krimin!

Nga 27.al 0

Gazetari Enkel Demi tha sot në mëngjes se Edi Rama po e përdor “Anti-KÇK”-në si Duçja propagandën e tij fashiste.

Menjëherë në një tweet ai shprehet: “Jo vetëm PD po edhe plot të ashtuquajtur analistë e komentatorë po i kundërvihen antiKÇK-së, në një përçartje kolektive brenda kutisë së televizorit! Sepse për ta krimi është ushqimi i politikës e audiencave së tyre kundër qeverisë dhe mes krimit e qeverisë ata zgjedhin krimin”.

Sipas këtij shënimi sintetik gazetarët dhe ata që mendojnë ndryshe qeverisë konsiderohen në një llogore me krimin ose të njëjtë me kriminelët.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej