Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edhe Mallakastra e pret me protesta kryeministrin (Film)

Nga Klodiana 0

Pas Patosit edhe Mallakastra e pret me protesta kryeministrin Edi Rama.

Nën thirrjet “Rama ik”, qytetarë të shumtë kërkojnë largimin e kryeministrit duke u shprehur të sigurtë se më 30 qershor nuk do të ketë zgjedhje.

Mësohet se edhe në Mallakastër, kryeministri Rama shoqërohet nga një numër i madh policësh dhe truprojash.

© SYRI.net

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej