Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E thërret kreun e PD-së Luli Basha, Yuri Kim tregon përse

Nga 27-shi 0

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ka treguar arsyen pse e ka thërritur publikisht kreun e opozitës, “Luli Basha” dhe jo “Lulzim Basha”.

Ambasadorja ka preferuar të sqarojë:

“Kyo është nonsens. Ai më thërret mua “Yuri” dhe unë e thërras atë “Luli”. Pse? Sepse jemi kolegë dhe miq”, shkruan Yuri Kim në Twitter.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej