Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Doris Pack mbështet presidentin Meta në “betejën” me Dvoranin, shpërndan videon e kreut të KED

Nga Ejona 0

Ish eurodeputetja gjermane, Doris Pack, ka mbështetur presidentin Ilir Meta në luftën e tij për të mbrojtur Kushtetutën e Shqipërisë.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Doris Pack ka shkruar se BE duhet të ketë hetim serioz për këtë skandal.

Postimi i Doris Pack:

A ka ndonjë hetim serioz në këtë skandal nga BE? A mund të vazhdojmë të mbështesim me taksapaguesit e BE para për këtë kapje të sistemit të drejtësisë shqiptare nga Kryeministri Rama?

Të dashur miq,Me kërkesën tuaj po e publikoj dhe në anglisht spotin e parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit…

Publiée par Ilir Meta sur Jeudi 12 décembre 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej