Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Digjet banesa në Fier, shkak shkëndija elektrike

Nga Ejona 0

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mesditën e sotme në Rreth Libofshë të Fierit.

Mësohet se shkak është bërë një shkëndijë elektrike.

Sakaq, bëhet me dije se në momentin e rënies së flakëve në banesë nuk ka pasur persona.

Ndërkohë zjarrëfikësja ka mbërritur në vendngjarje, por fatkeqësisht shtëpia ishte shkrumbuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej