- Advertisement -

TAG

Fier

Ndërroi jetë në maternitetin e Fierit, familjarët akuzojnë mjekët

Një pretendim i fortë vjen nga familjarët e 30-vjeçare që ndërroi jetë në maternitetin e Fierit. Familjarët pretendojnë se mjekët u kanë thënë dy...

Tragjike në Fier/ Humb jetën gjatë lindjes 30-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin e Fierit, ku ka humbur jetën një grua nga Mallakastra. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se...

Motori godet kalimtarët në Fier dhe largohet nga vendngjarja, transportohen me urgjencë në spital dy persona

Një aksident është shënuar në qytetin e Fierit pasditen e sotme, ku dy kalimtar janë goditur nga një motor në lëvizje. Drejtuesi i motorit është...

Basha në Fier, pritje entuziaste nga qytetarët dhe mbështetësit e tij (film)

Kreu i PD-së Lulzim Basha do të jetë sot në Fier, ku do të takohet me qytetarët. Ndërkohë që mbështetësit i kanë siguruar një...

Makina përplas motoristin që shpërndante pica, largohet nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në qendër të qytetit të Fierit, ku një makinë ka përplasur një motor që shpërndante pica. Mësohet se pas aksidentit drejtuesi...

Fier/ Bie në pus teksa punonte, mbytet 74-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier ku një 74-vjeçar është gjetur i mbytur në një pus. Mësohet se ngjarja e...

Fier, thyhen xhamat e zyrës elektorale të PDIU-së

Kur nuk ka nisur ende fushata elektorale në vendin tonë, përplasjet e para të forcave politike, kanë ndezur gjakrat dhe të militantëve dhe mbështetësve...

Vrau bashkëshorten, gjendet i vdekur 29-vjeçari nga Fieri

Pas krimit të rëndë, Demokrat Medinaj, 29-vjeçari i cili mbrëmjen e djeshme masakroi me thikë gruan e tij duke i marrë jetën, raportohet se...

31 herë të thirra Mam

Nga Elona Caslli Një grua 28 vjeç, nënë e dy fëmijëve është vrarë dje në Fier nga burri i saj. Ai ka ngulur plot 31...

E qëlloi 31 herë me thikë, 28-vjeçarja në Fier ishte 6-javëshe shtatzënë

Zbardhen detaje tronditëse nga vrasja e 28-vjeçares Irvana Medinaj (Hyka) nga bashkëshorti i saj, mbrëmjen e kaluar në Fier Raportohet se 28-vjeçarja ishte 6 javë...

Latest news

Droga në Durrës/ Lala: Lidhje me politikën, po shpëtohen peshqit e mëdhenj

Gazetarja Klodiana Lala hodhi akuza ndaj Policisë së Shtetit dhe foli për zyrtarë të inkriminuar, lidhur me drogën e kapur në portin e Durrësit,...

Berisha: Rama do të arratiset në Beograd më 26 prill, do të kërkojë azil politik

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi nga studioja e “Zgjedhje 2021” në “Vizion Plus” se më 26 prill kreu i qeverisë, Edi Rama, do të arratiset...

Investigimi i Guardian: Si e lejoi Facebook qeverinë shqiptare të shtrembërojë diskursin politik

Një investigim i bërë nga britanikja “The Guardian” ka ekspozuar sesi gjiganti i rrjeteve sociale Facebook ka lejuar politikën ne vende të pazhvilluara që...

Kosova pritet të sigurojë mbi 100,000 doza të vaksinës së prodhuar nga Pfizer/BioNTech

Kosova do të sigurojë mbi 100,000 vaksina kundër koronavirusit Pfizer/BioNTech deri në fund të qershorit. Lajmi u bë i ditur nga programi COVAX i...

Denincimi i qytetarit: Në rrugën Dhorkë Orgocka po kryhen arnime për fushatë elektorale (Film)

Një tjetër denoncim është bërë nga qytetarët për rrugën Dhorkë Orgocka, pasi Bashkia përdor fushatën elektorale për të kryer riparimin e Rrugës. Nga videoja e...
- Advertisement -