- Advertisement -

TAG

Fier

Plagosi rëndë në kokë një të mitur, arrestohet 19-vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një 19-vjeçar në Fier, pasi ka plagosur rëndë në kokë një të mitur. Mësohet se i riu E. R.,...

Aksident i rëndë në Fier, humbin jetën dy persona

Një aksident i rende ka ndodhur në aksin rrugor Levan-Fier, me pasojë vdekjen e dy personave. Nga të dhënat e para, dyshohet që trupat e...

Rritet numri i rasteve me Covid në Fier, pensionistët dhe punonjësit e fasonerisë më të prekurit

Gjatë 24 orëve të fundit vetëm në rrethin e Fierit janë konfirmuar 77 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 1747 numrin ...

Protestë edhe në Fier, të rinjtë: Duam drejtësi për Klodianin

Protesta në lidhje me vrasjen e të riut dje nga një efektiv policie në Tiranë është shtrirë edhe në qytete të tjera përveç kryeqytetit. Pas...

Konfirmohen me koronavirus nxënës, mësues dhe mjekë në Fier

Ditën e sotme janë konfirmuar raste të reja me koronavirus në Fier. Mësohet se pozitiv për virusin ka rezultuar një mësues në Cakran si dhe...

Humb jetën nga Covid-19 një mësuese në Fier

Një mësuese në Fier ka humbur jetën nga Covid-19. Raportohet se Violeta Liçaj, mësues në shkollën “Liri Gero”  ka humbur betejën me virusin. Kështu ka shkuar...

Mësuesi humbi betejën me Covid-19, Evis Kushi: Zbatoni të gjitha protokollet shëndetësore

Ministria e Arsimit ka shprehur trishtim për ndarjen nga jeta të mësuesit Gramoz Abedinaj nga Fieri i cili humbi betejën me Covid-19 një ditë...

Plagoset me armë zjarri 34-vjeçari në Fier

Një 34-vjeçar, banues Fier është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar. 34-vjeçari M.M është në spitalin rajonal në Fier, jashtë rrezikut për...

Ish-deputeti i PD: Fieri pa tamponë, ja realiteti që Rama dhe Manastirliu duan ta fshehin

Ish-deputeti demokrat, Luan Baçi, denoncoi nga Fieri mungesën e tamponëve dhe të mjekimit për pacientët e infektuar me koronavirus. Ish-deputei konfirmoi se gjendja në Fier...

U vra në sy të gruas, zbulohet fotoja e viktimës në Fier, pista ku po heton Policia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier, ku ështe ekzekutuar me armë zjarri një 50 vjeçar. Raportohet se viktima...

Latest news

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, përplasen dy automjete, të plagosurit dërgohen në spital

Një aksident automobilistik ka ndodhur rreth orës 16:45 në një nga rrugët dytësore të autostradës Tiranë-Durrës, ku si pasojë e përpasjes së dy automjeteve...

U bashkua me ISIS kur ishte adoleshtente, shteti europian nuk e fal 21 vjeçaren, humbet nënshtetësinë

Shamima Begum, e cila u largua nga Britania si një nxënëse për t’u bashkuar me Shtetin Islamik në Siri, nuk ka arritur të rimarrë...

Shifër e frikshme vdekjesh Covid në vend, kurba e infektimeve vijon në nivele alarmante

Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë ndërruar jetë si pasojë e koronavirusit 20 persona, si dhe janë regjistruar 916 raste të reja nga...

“Sypërmysi i Bashkisë”, gazetarja i përvishet lali Erit: Qyteti i marrë peng nga oligarkët e tu!

Gazetarja e njohur shqiptare Alba Kepi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shigjetuar kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në shkrimin e saj...

E përdori Donald Trump për t’u kuruar, Agjencia Europiane e Barnave miraton kombinimin e antitrupave kundër koronavirusit

Agjencia Europiane e Barnave (EMA) ka miratuar përdorimin e kombinimit të antitrupave monoklonalë, i njohur si REGN-COV2 për të trajtuar koronavirusin. Ky kombinim u përdor...
- Advertisement -