Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Detaje nga krimi në Kukës, plagosja ndodhi gjatë një varrimi

Nga Ejona 0

Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja e rëndë e ndodhur pasditen e sotme në fshatin Kalisë të Kukësit.

Sipas raportimeve personi i plagosur është me mbiemrin Lita, ndërkohë që nuk dihet emri i tij.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur për motive të dobëta gjatë një ceremonie varrimi.

I plagosuri me mbiemër Lita aktualisht ndodhet në gjendje kritike në Spitalin e Kukësit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej