Taulanti gjithmonë dy hapa pas kryetarit…

Duhet të lëçisni

Edi Rama rilind ministrinë e propagandës

Në një rekord të ri negativ në marrëdhëniet me publikun, kryeministri Edi Rama shpalli krijimin e një ‘agjencie për media dhe informim’, e cila...

Ndodh përsëri/ Burri vret gruan me armë zjarri, më pas qëllon edhe veten

Në fshatin Babunjë, Divjakë, dyshohet se shtetasi H. Rr., 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij, shtetasen F. Rr.,...

Sëmuret gjatë krasitjes, ndërron jetë shqiptari në Itali

Një 42-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Leçe, Itali. Viktima është me inicialet F.C. Ai banonte në Taviano dhe punonte në një...

Covid-19, 30 humbje jete në 1 javë, të enjten dhe të premten numri më i lartë i viktimave

Në shtatë ditë 30 humbje jete. Ky është bilanci që ka shkaktuar Covid 19 në Shqipëri nga 11 shtatori deri më 17 shtator duke...

Çdo të hënë pas mbledhjes së grupit parlamentar të PS-së, Rama përballet me hallexhinjtë që  e presin në oborrin e selisë për të zgjidhur ndonjë problem.  I irrituar nga prania e tyre Rama përsërit të njëjtat fjalë: ”… mos kërkoni punë në oborrin e  PS, shkoni të zyrat e punës… ka punë për dihraulikë e marangoz jo për juristë…. ”

Del Rama nga selia e PS, ngrys vetullat, i thotë ndonjë fjalë gazetarëve… pastaj i kthehet hallexhinjëve… ata i dalin përpara dhe pak hapa pas tij, gjithmonë është Taulanti me një dosje në dorë  …si dikur në kohë të Nanos…

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

PS MBLEDHJE GRUPI - Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nMEETING OF SOCIALIST PARTY - Prime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

Kryeministri Edi Rama, duke dale nga nje mbledhje te grupit parlamentar te Partise Socialiste, ku eshte diskutuar ne lidhje me Asamblene qe do te mbahet pas disa ditesh./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, during a meeting of the parliamentary group of Socialist Party.

Më shumë shkrime

1 koment

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Edi Rama rilind ministrinë e propagandës

Në një rekord të ri negativ në marrëdhëniet me publikun, kryeministri Edi Rama shpalli krijimin e një ‘agjencie për media dhe informim’, e cila...

Ndodh përsëri/ Burri vret gruan me armë zjarri, më pas qëllon edhe veten

Në fshatin Babunjë, Divjakë, dyshohet se shtetasi H. Rr., 58 vjeç, ka vrarë me armë gjahu në banesë bashkëshorten e tij, shtetasen F. Rr.,...

Sëmuret gjatë krasitjes, ndërron jetë shqiptari në Itali

Një 42-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm në Leçe, Itali. Viktima është me inicialet F.C. Ai banonte në Taviano dhe punonte në një...

Covid-19, 30 humbje jete në 1 javë, të enjten dhe të premten numri më i lartë i viktimave

Në shtatë ditë 30 humbje jete. Ky është bilanci që ka shkaktuar Covid 19 në Shqipëri nga 11 shtatori deri më 17 shtator duke...

Erdogan pret si mik Vuçiçin, flasin edhe për Kosovën (foto)

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç është takuar në Stamboll sot me homologun e tij turk, Tayip Erdogan. Siç bëjnë të ditura kanalet zyrtare të informimit...