Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dalin pamjet e aksionit të policisë ndaj banorëve të unazës së re (Film)

Nga Klodiana 0

Që prej mëngjesit të sotëm IKMT ka nisur sot shembjen e banesave tek Unaza e Re me mbështetjen e qindra forcave policore të cilat janë vendosur në zonë që prej orëve të para të mëngjesit.

Gjatë përplasjes së policisë me banorët janë përdorur bomba molotov dhe gaz lotsjellës nga të dyja palët.

Në videon e publikuar gjatë ndërhyrjes së policisë duke momenti kur FNSH përpiqet të shpërndajë banorët duke shkaktuar panik dhe frikë tek ata.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej