Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Çame nuk jam, por çamë bëj

Nga Media 0

Dy ditë më parë, deputetja e PDIU-së, Mesila Doda u zgjodh sekretare e përgjithshme e kësaj partie. Ka marrë urime të shumta nga miq kolegë e politikanë nga të tëra forcat politike.

Nuk mund të mungonte në këto urime as analisti, Ilir Kulla, i cili i shkruan në fb: “E ka thënë Kryetari, çam s’lind, bëhesh”. Mesila është përgjigjur shpejt e me argumenta të padiskutueshme: “Çame nuk jam, por çamë bëj, kam bërë dy”.  Mesila është nënë e dy fëmijëve dhe bashkëshorte e gazetarit Enkel Demi, i cili ka prejardhjen nga Çamëria.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej