Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Binjakët në vezë të ndryshme

Nga 27-shi 0

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me Presidentin e Republikës së Kosovës Hashim Thaçi, teksa ka publikuar dhe një foto “selfie”. Rama e cilëson takimin me Presidentin e Kosovës vëllazëror teksa të dy shfaqen të qeshur.

“Me Presidentin e Kosovës, pas një bashkëbisedimi si gjithnjë vëllazëror🇦🇱👐🏿”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej