Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bie papunësia/ I gjithë fisi i Ulsi Manjës drejtora në shtet

Nga 27-shi 0

Ligjvënësi më i dalluar i Rilindjes, Ulsi Manja është një njeri me zemër të madhe, kurse nuk ka lënë njeri të fisit të tij pa punësuar në poste të larta të administratës. Megjithëse ndonjëri prej tyre ka dalë nëpër përgjime për vjedhje zgjedhjesh, kjo nuk e ka penguar të shpalosë talentin e tij në krye të administratës. Ulsi Manja duhet të jetë me të vërtetë i lumtur që i ka shfrytëzuar plotësisht talentet e të afërmve të tij duke i gjetur gjithsecilit vendin e duhur në punë shteti.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej