“Beu i Surrelit do ketë fundin e miut”, deputeti shpërthen ndaj Ramës: Shqiptarët të presin nëntorin e tretë

Duhet të lëçisni

COVID-19 i merr jetën skenaristit dhe regjisorit të mirënjohur Kujtim Gjonaj

Regjisori dhe skenaristi i mirënjohur Kujtim Gjonaj është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 74 vjeçare. Karriera e tij e pasur si regjisor...

Tragjedi në Mesdhe/ 20 migrantë të zhdukur, 100 të shpëtuar

Gati 100 migrantë në rrugën e tyre për në Evropë u shpëtuan sot në brigjet e Libisë, ndërsa njëzet u zhdukën në Mesdhe. Migrantët, kryesisht...

Prioriteti i çështjes Çame/ Idrizi në takim virtual me kryetarin e VATRËS

Kryetari i Federatës Pan Shqiptare të Amerikës VATRA, z. Ahmet Xhafo zhvilloi një takim virtual me kryetarin e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet...

“Nuk kemi siguri rrugore”, eksperti Hoxha: Stafi duhet të kualifikohet! Nga roje, përfundojnë shefa

Eksperti i Sigurisë Rrugore, Gëzim Hoxha gjatë një interviste të dhënë u shpreh se në vendin tonë nuk ka autoritete të posaçme për sigurinë...

Deputeti Lefter Maliqi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer në akuza ndaj kryeministrit të vendit Edi Rama, pasi e akuzon për keqmenaxhimin e situatës së krijuar nga COVID 19.
Ai shprehet se Rama si të gjithë diktatorët e tjerë në botë do ketë të njetjin fat.
Maliqi ndër të tjera shkruan se shqiptarët duhet të përgatiten të shohin live një Nëntor të tretë, atë të rrëzimit të tij bashkë me zhdukjen e armikut të padukshëm, COVID 19.

Postimi i plotë:

Nentorin e pare dhe te dyte e kemi pare ne film por Nentorin e 3 do e shohim live ,dita e clirimit po afron.

Si skuader futbolli te nje gjaku te zi me fund te njejte.

1) Hitleri, 2)Duçja, 3)Stalini, 4)Pinoçeti, 5)Fidel Kastro, 6)Enveri, 7)Sadami, 8)Gedafi, 9)Bin Ali, 10)Kim Jongu, 11) Beu i Surrelit.

Diktatori neser mbledh Pleniumin e Partise ne rresht (Parlamentin) se do zgjas afatin e fatkeqesise natyrore se i duhet per fushaten elektorale qe ka filluar.

Deputetet armiq te partise vetem 1 min mund te flasin. Piktorin aventurier e kishte marr malli per kohen e diktatures, te bunkiereve, kohen e eterve te vet (Shqiperia shkemb graniti).

Parrulla po zbatohet: Cthote Beu i surrelit bene populli,cthote beu bene shteti ( ushtria,policia). Beu nga bunkieri urdheron policin dhe ushtrine te dalin ne rruge me blinda e autoblinda duke futur popullin e vet ne panik,frike e terror.

Kufizimet e Epidemise diktatoreve u japin kenaqesi dhe mendojne vetem te zgjasin masat kufizuese sepse mendojne se kane kontrollin e gjithckaje.Me kete rast duan te kontrollojne edhe mendimet e njerzeve.

Do krijojne Policine e mendimit,kush mendon ndryshe ndeshkihet,ketu e kane folusin jo tek hallet e popullit,jo tek kriza ekonomike qe ka hyre ne cdo familje e biznes.

Ish Deputeti i PS Namik dokle ka thene se : Diktaturat kafshojne si qente por perfundojne si minjte. Prandaj dhe beu i Surrelit fundin e miut do kete pavarsisht se i duket vetja thithlop.

Sishte pare e degjuar nje manjak pushteti me ligesi ,mashtrim,babezi si beu i Surrelit.I doli boja bashke me Ertv – ne e tij,bashke me virusin te largojme dhe virusin e Surrelit si e jeqja me e madhe.

Besoj qe do jete Nentori i 3 per Shqiptaret.Nendor i pare dhe i dyte u cliruam nga armiqte e huaj kurse ky nentor i 3 do clirohemi nga Armiku i padukshem dhe me i rrezikshem qe fshihet neper bunkieret e Surrelit ne Dajt.

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

COVID-19 i merr jetën skenaristit dhe regjisorit të mirënjohur Kujtim Gjonaj

Regjisori dhe skenaristi i mirënjohur Kujtim Gjonaj është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën 74 vjeçare. Karriera e tij e pasur si regjisor...

Tragjedi në Mesdhe/ 20 migrantë të zhdukur, 100 të shpëtuar

Gati 100 migrantë në rrugën e tyre për në Evropë u shpëtuan sot në brigjet e Libisë, ndërsa njëzet u zhdukën në Mesdhe. Migrantët, kryesisht...

Prioriteti i çështjes Çame/ Idrizi në takim virtual me kryetarin e VATRËS

Kryetari i Federatës Pan Shqiptare të Amerikës VATRA, z. Ahmet Xhafo zhvilloi një takim virtual me kryetarin e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet...

“Nuk kemi siguri rrugore”, eksperti Hoxha: Stafi duhet të kualifikohet! Nga roje, përfundojnë shefa

Eksperti i Sigurisë Rrugore, Gëzim Hoxha gjatë një interviste të dhënë u shpreh se në vendin tonë nuk ka autoritete të posaçme për sigurinë...

Sërish qindra të infektuar, 21 persona humbin betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

Situata me koronavirusin vazhdon të mbetet problematike në vendin tonë, duke qenë se në 24 orët e fundit janë identifikuar 952 persona të prekur...