Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Shëngjini në zjarr, flakët iu afrohen shtëpive (film)

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook videon e një zjarri që ka rënë në plazhin e Shëngjinit në Lezhë.

Berisha shkruan se zjarri dhe flakët po i afrohen shtëpive, ndërkohë që ish-kryeministri ka publikuar mesazhet e qytetarëve që akuzojnë pushtetin lokal dhe qeverisë se nuk po ndërhyn.

Postimi i plotë

Breaking News
Shëngjini në zjarr, flakët iu afrohen shtëpive!

Po digjen varrezat e qytetit

Narkohorrat e narkoqevetise bëjnë sehir ap vazhdojnë të qetë pushimet!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital!
Zoti Berisha qa ban kshu my shtet nuk i han kuji me dal me fik se janë me pushime për vetë Shëngjini Po digjet zjarrfikset spo vijnë
Doktorr flaka Po afrohet nëpër shtëpia. Ja edhe dita e parë e rilindjes me Pjerin me këtë vrasës që nuk i mjafton me i vra ni nga ni por don ti djeg gjith për ni herë
Pershendetje doktor në Shëngjin zjarri vazhdon të rritet dhe shteti bën sehir Po digjen edhe varrezat e qytetit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej