Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha: Dikur sodisnin detin si çift i dashuruar, sot Rama nuk ia hap më telefonin Gjushit!

Nga Klodiana 0

Një ditë pas publikimit të përgjimeve nga “Bild”, që dëshmonin blerjen e votave për PS nëpërmjet bandave kriminale, ka reaguar ish-Kryeministri Sali Berisha.

Berisha ka postuar në një status me ironi, një foto të hershme të kryeministrit me kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dakon, ndërsa shkruan se sot kryeministri nuk ia hap më telefonin.

“Dikur sodisnin detin si çift i dashuruar, sot Rama nuk ia hap më telefonin Gjushit!” shkruan Berisha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej