Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basketbollisti, inatin e ka me koalicionin!

Nga 27-shi 0

Nga Bujar Kapexhiu

Basketbollisti
Inatin e ka direkt me koalicionin,
Në zgjedhjet e ardhëshme
do ia marrin racionin,
Kjo e sëkëlldis,
shpirtin ia lë bosh,
Si në basketboll
kur s’e bën dot kosh.
Ai,në lojë,
ka qenë dhe me pushtetin,
Qysh Kryetar Bashkie
ia kuptoi sekretin,
Në xhepat e tij
gjithmonë ka bërë kosh,
Xhepat e qytetarëve
i katandisi bosh.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej