Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkëjetesa me Gent Cakaj/ Rea (vajza e Linda Ramës) padit në gjykatë Artur Zhejin dhe 7 portale

Nga Ejona 0

Rea Xhillari, vajza e Linda Ramës ka paditur në gjykatë gazetarin Artur Zheji dhe 7 portale të tjera.

Paditja është kryer pas artikujve të publikuar prej portalve, ku shkruhej se ishte në një lidhje bashkëjetese me Ministrin në Detyrë për Europën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj.

Lajmi për një kohë të gjatë nuk u përgënjeshtrua as nga Rea as nga ministri në detyrë.

Ndërkohë mbrëmë, i ftuar në emisionin “Opinion”, Cakaj i mohoi zërat duke thënë se ky lajm nuk është i vërtetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej