Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha pas bisedës me Sorecën: Falenderime BE-së për çeljen e negociatave

Nga Ejona 0

Lulzim Basha ka reaguar pas komunikimit online me ambasadorin e BE-së në Shqipëri, Luigi Soreca.

Kreu demokrat ka falenderuar Sorecën personalisht dhe Bashkimin Europian për hapjen e negociatave për Shqipërinë, duke shtuar se opozita do të bëjë gjithçka ka në dorë për këtë proces jetik.

Duke shpërndarë vetë postimin e Sorecës, ndër të tjera Basha bën me dije se vendi ka nevojë për mbështetje financiare në këtë luftë ndaj covid-19.

Capture1.PNG
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej