Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Malësia e Madhe/ Digjet një banesë, shpëtohen 6 anëtarët e familjes

Nga Ejona 0

Një banesë është shkrumbuar pak më parë nga flakët në Gruemerinë të Bashkisë së Malësisë së Madhe.

Banesa është djegur në pjesën më të madhe të saj, ndërsa shkaqet e zjarrit nuk dihen ende.

Raportohet se në banesë jetonin 6 anëtarë të një familjeje, të cilët fatmirësisht nuk janë lënduar.

Ndërkohë, zjarrfikësja ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej