Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Basha: Gjatë protestës nuk kam komunikuar me Ilir Metën

Nga Klodiana 0

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaroi se me kreun e Kuvendit nuk ka komunikuara nuk ka komunikuar dhe nuk ka asnjë lidhje.

Në lidhje direkte me emisionin “Opinion” Basha tha se opozita nuk do të kthehet në Parlament pasi ai është pjesë e krimit dhe rrënimit.

Në lidhje me votimin e ligjit të vettingut, kreu i PD-së theksoi se ai nuk do të votohet nëse nuk realizohet një qeveri teknike.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej