Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ambasada e SHBA sfidon shqiptarët: Këtu apo atje?

Nga Media 0

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri ka postuar një fotografi, me të cilën “sfidon shqiptarët”. Një pamje magjike e një mali, për të cilin pyetet, nëse është në Shqipëri apo SHBA.

Është një ditë e ngrohtë dhe me diell në Tiranë sot, por ne donim t’ju tregonim këtë foto të mrekullueshme të një mali me dëborë. Ku mendoni se është shkrepur kjo foto, në Shqipëri apo në Amerikë?”, shkruhet në postimin e ambasadës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej