Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktori i Hollivudit s’e harron origjinën e tij, ja ç’bën Jim Belushi për Shqipërinë mes Amerikës

Nga Ejona 0

Aktori i famshëm i Hollivudit, Jim Belushi prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, por kurrë nuk e harron origjinën e tij shqiptare.

Së fundmi aktori ka hapur lokalin e tij të ri dhe i ka vendosur një emër shqiptar. Belushi ka publikuar një foto në biznesin e tij të ri, të cilin e ka quajtur “Ëngjëll Cafe”.

Kjo ka sjellë reagimin e shumë ndjekësve shqiptarë të cilët kanë nxituar të komentojnë me simbolin e flamurit tonë kombëtar në foton që aktori ka postuar.

Kujtojmë që aktori është larguar nga kinemotografia për t’ju përkushtuar fermës ku kultivon marijuanë e cila ndodhet në Oregon të Shteteve të Bashkuara.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej