Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti tragjik në Shkup, mes viktimave edhe djali i një deputeti

Nga Media 0

Në mesin e personave të cilët humbën jetën nga aksidenti tragjik në autostradën Shkup – Tetovë ishte edhe djali i deputetit të LSDM-së, Blagojce Trpevski.

Numri i viktimave nga aksidenti deri tani është 14, ndërsa disa të tjerë raportohet se janë plagosur. Qeveria e Maqedonisë së Veriut ka shpallur sot dhe nesër ditë zie në nder të viktimave.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej