Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Elbasan, kamioni përplas të moshuarin

Nga Ejona 0

Një 80 vjeçar është përplasur nga kamioni ditën e sotme në Unazën e qytetit të Elbasanit.

Sipas të dhënave nga policia, i moshuari është dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Në Unazën e qytetit të Elbasanit, shtetasi D.M., 50 vjeç,  banues në Elbasan, duke drejtuar mjetin tip “Iveko Kamion”, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin B. H., 80 vjeç,  banues në Elbasan, i cili u transportu në Spitalin e Elbasanit jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej