Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Dy makina përplasen tek “Kthesa e Murrashit”

Nga Ejona 0

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Elbasan-Librazhd por fatmirësisht nuk raportohen dëme në njerëz.

Mësohet se dy makina janë përplasur në vendin e quajtur Kthesa e Murrashit.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërsa policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej