Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në aksin Peqin-Elbasan, plagosen tre shoferët e automjeteve

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Elbasan, në të cilin janë përfshirë tre automjete, një i tipit Benz dhe dy tip Mitsubishi.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur tre drejtuesit e makinave, njëra prej të cilave ishte grua.

Kjo e fundit ndodhet në gjendje të rëndë, ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej