Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje e rëndë në Elbasan, 62-vjeçari qëllohet dy herë me thikë në trup

Nga Ejona 0

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë pasdite në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Syrja Dylgjeri” të Elbasanit.

Policia njofton se është qëlluar dy herë me thikë në trup shtetasi Enver Xhezairi.

Policia deklaroi se ka zbuluar identitetin e autorit të plagosjes si M.Lecaj dhe po punon për kapjen e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej