- Advertisement -

TAG

aksident i rende

Aksident i rëndë në Tiranë-Elbasan. Përplasen pesë makina, humbin jetën dy vajza, disa të lënduar

Dy makina një tip “Benz” dhe një tip “Volkswagen” janë aksidentuar duke shkaktuar2 viktima dhe 2 tw plagosur. Aksidenti ka ndodhur në dalje të tunelit...

Aksident i rëndë në autostradë, 5 anëtarët e familjes dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën "Ibrahim Rugova" në Kosovë. Lajmin e ka bërë të ditur Ministri kosovar i Shëndetësisë Faik Hoti, i...

Aksident i rëndë/ Kamioçina përplas makinën, 4 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Levan-Tepelenë. Bëhet me dije se një kamionçinë ka përplasur mjetin tip 'Reno'. Si pasojë...

Aksident tragjik në Durrës/ Furgoni përplas për vdekje 8-vjeçarin, arrestohet në flagrancë drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Jubë, në Durrës. Mësohet se një 66-vjeçar me furgon ka aksidentuar për vdekje një...

Aksident në Bulqizë/ Motorri përplaset me shtyllën elektrike, 30-vjeçari dërgohet me helikopter në spital

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Bulqizë. Mësohet se një motorr është përplasur me një shtyllë  elektrike. Si pasojë ka mbetur i...

Librazhd/ Aksident i rëndë, 1 viktimë dhe 3 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në fshatin Pishkash të Librazhdit. Mësohet se nga ky aksident ka humbur jetën një person...

Aksident i rëndë tek QSUT-ja/ Qytetari tenton të kalojë rrugën, përplaset nga makina

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në kryeqytet. Mësohet se një person ka tentuar...

Aksidenti i rëndë në Vlorë/ Shoferi përplas këmbësorin në vijat e bardha, nuk arrestohet

Një aksident i rëndë ka ndodhur dy ditë më parë në qytetin e Vlorës, aty ku një qytetar është përplasur nga një mjet tip...

Elbasan/ Në gjendje të dehur, i riu përplas për vdekje kalimtarin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Llixha, Elbasan. Mësohet se shtetasi "B.Q.", 31 vjeç ka përplasur për vdekje një shtetas mashkull të...

Aksident i rëndë në autostradë, dy bashkëshortët nisen me urgjencë drejt Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë vendit të njohur si “Kryqëzimi i Patokut” në autostradën Lezhë-Laç. Burimet bëjnë me dije...

Latest news

Zbardhet formula e Ramës për Kodin Zgjedhor: Lista 100% të hapura, fituesit i “cakton” kryetari

ABC NEWS ka zbardhur formulën e kryesocialistit Rama se si do të bëhet shpërndarja e deputetëve tashmë me lista të hapura. Së pari, sic thuhet...

Europa League, Tirana luan në Zvicër ndaj kampionëve të Joung Boys

Është hedhur në Nion të Zvicrës shorti, i cili ka përcaktuar çiftet e skuadrave që do të përballen me njëra-tjetrën në fazën “play off”...

Atentati ndaj Preng Gjinit, familja Reçi mohon akuzat!

Atentati ndaj Preng Gjinit të martën mbrëma është referuar në prokurori për veprat penale tentativë vrasje për motive gjakmarrje dhe shkatërrim prone me eksploziv. Mësohet...

Situatë e rëndë me krimin, FNSH dhe RENEA blindojnë rrugët

Lidhur me ngjarjet e fundit kriminale të ndodhura në vend, të gjitha drejtoritë vendore të Policisë, Shqiponjat, FNSH-n dhe RENEA janë angazhuar për ruajtjen...

Dy vrasje dhe një atentat në tre ditë, Lleshaj: Policia arma jonë, të rreshtohemi krah saj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas krimeve që kanë goditur vendin përgjatë tre ditëve të fundit. Lleshaj tha se arma kundër krimit është...
- Advertisement -