Aksident i rëndë në Prishtinë, përplasen dy minibusë (film)

0
92

Një aksident i rëndë është regjistruar në Prishtinë.

Në aksident janë përfshirë  dy “minibus”, ndërsa bëhet e ditur se pati disa të lënduar.

Ndërkohë, policia ndodhet në vendgjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.