Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A nisi stafeta për t’i zënë vendin Edi Ramës në Partinë Socialiste?

Nga 27-shi 0

Dje, është kremtuar festa e 28 vjetorit i ndërrimit të emrit të Partisë së Punës në Partinë Socialiste. Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte se kreu i rilindasve, Edi Rama nuk mori pjesë në këtë tubim mbajtur në Teatrin Veror të Tiranës. Ai që mbajti peshën e festës dhe udhëheqësit të partisë ishte kryetari i Tiranës, Erion Veliaj.

Për herë të parë Erion Veliaj foli dje në emër të gjithë socialistëve, madje tha që kjo parti nuk e ka tradhëtuar kurrë atdheun.

A ka filluar stafeta e ndërrimit?

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej