Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

30 qershori, drejtuesja e misionit të OSBE takon Ramën në selinë e PS

Nga Klodiana 0

Drejtuesja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE/ODIHR, Audry Glover, po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama dhe Sekretarin e Përgjithshëm të PS, Taulant Balla, lidhur me zgjedhjet lokale të 30 qershorit.

Kujtojmë se sot në mëngjes Rama iu caktoi sot detyrat e fundit socialistëve, të cilët ndodhen në javën e fundit të fushatës elektorale.

Politika është e ndarë në zgjedhjet e këtij viti, pasi opozita ka vendosur të mos marrë pjesë, ndërsa Presidenti Ilir Meta ka anuluar datën e zgjedhjeve përmes një dekreti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej