Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zemrat që ruajnë Çamërinë gjallë, nuk harrojnë lehtë (Film)

Nga Media 0

Nga masakra e grekëve, te rruga e vështirë parlamentare dhe heshtja e gjatë, me krijimin e PDIU për Çamërinë ndryshoi rrjedha. Për herë të parë Çështja Çame u bë pjesë e diskutimit të Parlamentit por edhe ndërkombëtarisht. PDIU vijon të jetë e palëkundur  në përpjekjen e saj për ta shëruar këtë plagë të përjetshme.

Speciale

Çamëria nuk harron……..

Posted by Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet on Monday, June 18, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej