Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Trafikonin 214 kg drogë drejt Greqisë, arrestohen dy shqiptarë

Nga Skenderi 0

Dy shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë greke pasi po trafikonin 214 kg marijuanë. Shqiptarët u kapën në flagrancë në Igumencë, pranë fshatin Vasiliko.

Të arrestuarit  janë të moshës 38 dhe 49-vjeç, por ende nuk është bërë publik identiteti i tyre.

Lënda narkotike po tranportohej me një furgon, i cili drejtohej nga 49-vjeçari ndërsa 38-vjeçari po ecte me një tjetër automjet pranë furgonit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej