Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Tiranë, shkatrrohet banda e heroinës. Arrestohen 6 persona

Nga Rexhina Biba 0

1476518193stoneham-drug-bust

 

Pas një hetimi disa mujor policia finalizoi operacionin e koduar  “Vjeshta”, gjat të cilit janë arrestuar gjashtë persona që merreshin me trafikun e heroinës në kryeqytet.

Gjithashtu, në cilësinë e provës materiale policia arriti të sekuestrojë 22 doza heroinë, 10 telefona cellular dhe 1 motoçikletë.

Në pranga kanë përfunduar: Dardan Koçi, 27 vjeç; Julian Xhaferaj, 25 vjeç; Aldo Sulejmani, 36 vjeç; Gerti Hoxha, 43 vjeç; Flamur Haxhiaj, 40 vjeç; Benard Kurtaj, 38 vjeç.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>