Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Tiranë, shkatrrohet banda e heroinës. Arrestohen 6 persona

Nga Rexhina Biba 0

 

Pas një hetimi disa mujor policia finalizoi operacionin e koduar  “Vjeshta”, gjat të cilit janë arrestuar gjashtë persona që merreshin me trafikun e heroinës në kryeqytet.

Gjithashtu, në cilësinë e provës materiale policia arriti të sekuestrojë 22 doza heroinë, 10 telefona cellular dhe 1 motoçikletë.

Në pranga kanë përfunduar: Dardan Koçi, 27 vjeç; Julian Xhaferaj, 25 vjeç; Aldo Sulejmani, 36 vjeç; Gerti Hoxha, 43 vjeç; Flamur Haxhiaj, 40 vjeç; Benard Kurtaj, 38 vjeç.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej