Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Studentja: Po hidhen para për të përçarë protestën (film)

Nga Media 0

Ervisa Shehu, studente e Shkencave Sociale, tha nga studio e ABC News se po mundohet që të përçahet protesta. Pjesëmarrëse në të shtata protestat, ajo tha se sot janë paguar para për studentët. Sipas studentes kërkesat ndaj qeverisë janë të qarta dhe duhet të plotësohen.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej